top of page

יום הולדת חפש את המטמון בטומי ואניקה

אפשר להפתיע ביום ההולדת, אפשר לא להעמיס בעוד ועוד מתנות שהולכות לאיבוד בין שלל הפינוקים, אפשר לחשוב יצירתי ולהגיע, בתיאום מראש, לשחק חפש את המטמון בחנות של טומי ואניקה. בדיוק כמו ההפתעה של הילי שורק לבתה גאיה.

חפש את המטמון בטומי ואניקה יום הולדת בחנות צעצועים

הילי שורק היא בלוגרית אינסטגרם מובילה בעיקר בתחומי הקריירה, הלייף סטייל והאימהות. את חגיגות יום הולדת 5 לגאיה, היא החליטה לחגוג באופן קצת שונה. הילי חברה לחמוטל ברקן, בעלת הרשת. הן בנו קונספט, הסתובבו בחנות, גיששו, חשבו ותיכננו לגאיה מסלול חפש את המטמון ברחבי החנות.


הילי, שתפי: איך נולד הרעיון?


"כשהייתי ילדה, ראיתי פרסומת לחנות צעצועים שבה אוספים לתוך עגלה המון, המון צעצועים ופרסים וזה היה החלום שלי. זכרתי את זה לאורך כל השנים. הייתי אז בגיל של גאיה וכשהתקרב תאריך יום ההולדת שלה, החלטתי להפתיע אותה.

יצרתי קשר עם חמוטל ורקמנו דרך להגשים חלום".

יום הולדת בחנות צעצועים בתל אביב טומי ואניקה


כיצד בניתן את הרעיון ביחד?


"החלטנו לעשות חפש את המטמון בחנות. בגלל שבחנות אין משחקים מגדריים, ידעתי שלא משנה מה גאיה תבחר- זו תהיה הצלחה. עשיתי מחקר בחנות, כדי לתכנן איפה למקם את השאלות. יש אזור נפרד לפאזלים, משחקי קופסא ובובות, רציתי שיהיה גיוון במתנות.

גאיה בחרה את המתנות בעצמה אבל היה לי חשוב שיהיו סוגים שונים ומבחר. ידעתי שלא משנה במה תבחר- זה יצליח. כמובן, שחמוטל ואני תיאמנו מראש את התקציב.

הכנתי לגאיה שאלות ובכל פעם שגאיה ענתה תשובה נכונה היא זכתה במתנה וזה הוביל אותה לרמז הבא, לעוד מקום בחנות שבו היא יכולה לענות על שאלה ולזכות בהפתעה לטעמה".


למשל?


"הכנתי חידון להשלים שיר שהיא מכירה, הם למדו על ירושלים בגן אז שאלתי שאלה על ירושלים ועוד שאלה על בן גוריון. שאלתי שאלות שידעתי שהיא תצליח לענות עליהם, כדי שתהיה לה חוויה של אתגר והצלחה".


שתפי על התגובה של גאיה


"היינו רק אני והיא. בשעות הצהריים, כשהחנות לא כ"כ עמוסה. גאיה הייתה מופתעת. חמוטל הכינה אותי מראש שכשהם קטנים לוקח להם רגע לעכל את החוויה. הכנתי 5 חידות כדי שיהיה לה נעים ולא כבד מידי. חמוטל ליוותה אותה ברחבי החנות, חידה אחר חידה וכל פעם, כשהיא ענתה נכון - היא בחרה הפתעה, מתנה. היה רגע שלא הייתי בטוחה כמה היא תופסת ומבינה מה קורה סביבה, אבל אז נכנסה ילדה לחנות וגאיה דאגה שנשמור על המתנות שלה בצד ושנוודא שלא לוקחים לה ואז הבנתי שהיא עמוק בתוך החוויה וראיתי שהיא נהנית".


"אחת המתנות שהיא בחרה הייתה בובת פרווה של כלב האסקי. אני פחות התחברתי, אבל גאיה התעקשה. אח"כ הסתבר לי שזה מותג מהמם, שתורם חלק מהכסף למען הסביבה. הרווחנו גם מסר חינוכי וזה לימד אותי כאמא, שילדים רואים דברים שאנחנו המבוגרים לא רואים וזה פשוט קסום".

בובות פרווה של כלבים טומי ואניקה - חנות בתל אביב

הייתה מתנה שהתעקשת עליה?


"ידעתי שגאיה רוצה מיקסר כתוספת למשחקי המטבח שלה וגם כאן, חמוטל הציעה לה 3 אופציות לבחירה. בנוסף, גאיה בחרה מתנה לאחיה שזה נפלא בעיניי".


מה הרווח מהבילוי?


"לגור, הבן שלי יש יום הולדת בקרוב ואני מקווה להפוך את הפעילות הזו למסורת.

ילדים מקבלים המון מתנות לימי הולדת וכאן, דרך הפעילות שלנו, גאיה ממש הרוויחה אותן. היא ענתה על חידות והיה לה כיף. מאוד אהבתי את החלק הפמיניסטי של החנות, שיש המון תכנים שקשורים להעצמה נשית. כבר בחלון ראווה אפשר לראות בובות לא שגרתיות: כולן מדעניות, חוקרות, לא רק ברביות עם מיני. זו הדרך בעיניי להעביר לבת שלי מסר שחשוב לי. לקנות צעצועים שיש בהם המון ערך".


הילי ממליצה להיעזר בחמוטל: "כל ילד הוא שונה ומיוחד. חמוטל יודעת לייעץ ולהתאים את החוויה ולכן כדאי לדבר איתה קודם. לפעמים ההורים מעדיפים שהילד לא יבחר בעצמו את המתנה, אבל חמוטל מלווה אותו ועוזרת לו, היא ממש טובה בזה".

חמוטל ממליצה על מתנות וצעצועים בחפש את המטמון

אז איך מסכמים יום הולדת כזו במשפט אחד?


"היה לנו כיף להיות ביחד, לבלות זמן איכות, גאיה ואני. יום הולדת אחרת ומוצלחת".


 

הילי היא בלוגרית ואינסטגרמרית לייף סטייל והורות שאנחנו מאוד אוהבות, מוזמנים לעקוב אחריה באינסטגרם, אתר, ובקבוצת הפייסבוק שלה. הייליטס לחגיגות יום הולדת 5 לגאיה באינסטגרם (תקצור האירועים בחנות + תמונות וסרטונים).

Komen


הירשמו לניוזלטר שלנו שמלא במבצעים שווים, הנחות ומאמרים מעולם הצעצועים וקבלו 10% הנחה לרכישה הבאה באתר

בואו לשחק איתנו

איזה כיף לנו. ניפגש בהמשך

bottom of page